firefox google chrome safari internet explorer opera

طراحی سایت منطبق با استانداردهای روز دنیا

طراحي سايت با رعایت اصول معماری اطلاعات

طراحی سایت یکتا متناسب با نیاز مشتری و مخاطبان وی

طراحي سايت با رعایت اصول تجارب کاربری و کاربردپذیری

desktop tablet mobile

طراحی واکنش گرا

صرفه جویی در هزینه

افزایش ترافیک وب سایت

استفاده از محتوای غیر تکراری


طراحی سایت

امروز طراحی سایت حرفه ای و مناسب مهم ترین عامل برای بالا رفتن آمار و ترافیک سایت شماست . طراحی سایت شما به صورت پایه و اساسی در زمینه های مختلفی مثل فروشگاه , طراحی سایت دانلود, طراحی سایت شرکتی و خصوصی و طراحی سایت تفریحی و مجله ای و ... به صورت کاملا اختصاصی طراحی و کد نویسی خواهد شد .

طراحی واکنش گرا

وب سایت های واکنش گرا علاوه بر سئو بسیار عالی حس خوبی را به کاربر منتقل می کنند، این سایت ها بسیار کاربر پسند هستند و در نتیجه به اصطلاح گوگل فرندلی محسوب می شوند. بنابراین وب سایتی خواهیم داشت که در تمامی دستگاه به خوبی نمایش داده می شود و موجب افزایش بازدید کنندگان سایت خواهد شد.

پشتیبانی 24 ساعته

نیاز یک کارفرما به شرکت طراحی کننده سایت خود ، بعد از طراحی نسبت به قبل از طراحی ، چند برابر می شود. شرکت فرااندیش بیشتر وظیفه خود نسبت به کارفرما را بعد از طراحی سایت می داند و از آن جایی که ممکن است کارفرما بعد ها به مشکل برخورد ، همیشه در و در هر زمان حاضر به پشتیبانی کارفرمای خود خواهد بود.

بهینه سازی سایت

سئو به فرآیند ارتقاء سایت در موتور های جستجو بابت کلمات کلیدی مورد نظر سئو ، یا بهینه سازی سایت یا بهینه سازی جستجو گفته می شود سئو پایه هر نوع فعالیت در دنیای اینترنت و تبلیغات اینترنتی است زیرا باعث ورود ترافیک به سایت شده و موجب نمو تمامی فعالیت های مرتبط به تولید سایت و تبلیغات اینترنتی شما می شود.
با توجه به افزایش روز افزون ارتباطات الکترونیکی و افزایش کاربران اینترنت، اینترنت تبدیل به رسانه ای در دسترس و قابل گزینش از لحاظ محتوا و مطلب است به همین جهت ایجاد سایتهای اینترنتی امری متداول و تقریبا حیاتی برای صاحبان صنعت، ارائه دهندگان خدمات، صاحبان مشاغل، تولید کنندگان، فرهنگدوستان و کلا اشخاص حقیقی و حقوقی که به نوعی نیاز به معرفی خود یا خدمات و کالاهای تولیدی هستند شده است.
شرکت طراحان فرا اندیش می تواند برآورده کننده خواست شما در زمینه طراحی صفحات وب باشد.
مراحل طراحی سایت